team

Libor Zvolánek
Energycentrum Olomouc

mobil: 605 256 327
e-mail: zvolanek@pro.cz
web: www.systemicke-konstelace.info

Možná ten příběh znáte…

Tygřík jednoho dne poprosil všechna zvířátka: „Medvídku, Oslíku, Prasátko, pojďte se mnou hopsat po lese!“ Jenže všichni byli zaneprázdněni svými povinnostmi a ani jedno zvířátko s ním hopsat nechtělo.

„Nikdo mi nerozumí. Snad kdybych měl někoho, kdo je stejný jako já…“ umanul si tygřík a vydal se hledat svoji tygří rodinu. –

Co myslíte, našel ji?

Ti z vás, kteří Tygří příběh znají, vědí, že Tygr nakonec svoji tygří rodinu nenašel, ale získal něco mnohem cennějšího – uvědomil si, že nejlepší rodinou jsou mu jeho zvířecí kamarádi. A že jejich odlišnost z jejich přátelství dělá právě to jediné a neopakovatelné přátelství.

Krajina duše je takovou rodinou – tvoří ji lidé nejrůznějších zájmů a profesí, kteří se vzájemně obohacují a společně objevují, jak dělat věci lépe, efektivněji a především tak, aby druhým přinášeli spokojenost a radost.

A kdo jsem já? Čím můžu velkou tygří rodinu obohatit?

Narodil jsem se v roce 1958 v Brně, nyní žiji s rodinou v Olomouci. Zájem o alternativní metody léčení mě před lety přivedl také k systemickým konstelacím, které si mě získaly především svojí hloubkou, poctivostí a jednoduchostí. Tuto metodu jsem se učil v letech 2005–2007 u Jana Bílého a Bhagata J. Zeilhofera. Nyní konstelace sám vedu od roku 2006. Při práci je mi blízký především intuitivní a lidský přístup. A vážím si toho, když se společně s účastníky mých seminářů dokážeme s pokorou a láskou zasmát i v těžkých chvílích.

Náplní mé práce však nejsou pouze konstelace. Intenzivně se zabývám také diagnostikou pomocí automatické kresby, poradenstvím s přípravky Energy a v poslední době se věnuji projektu Krajina duše.

Těším se na setkání s Vámi!