Vyřezáváte ze dřeva? Pěstujete zeleninu? Potřebujete brigádníky na vysazování stromků? Pracujete jako terapeut, nebo Vás zajímá osobní rozvoj? Chcete věnovat peníze dětem, které neměli tolik štěstí? Jste jiní než běžní? Chybí vám směr? Chcete se setkat s lidmi a sdílet podobné zaměření? Připojte se do nově vznikajícího společenství Krajina duše. Společenství profesionálů, dobrovolníků a sympatizantů proaktivního vnímání světa. Potkáme se, poznáme se a něco užitečného vytvoříme.

Nová společenská platforma pro aktivní lidi

Krajina duše je nově vznikající společenství lidí. Je to místo propojení, potkávání, vzájemnosti a rozmanitosti. A to jak virtuální, tak reálné. Je to místo nabídky a poptávky. Je to místo, kde můžete dávat a zároveň i brát. Ekologie, zdraví, vzdělání, zdravé potraviny a krásné výrobky jsou jen malým příkladem toho, co je pro nás důležité.

Připojte se a sdílejte podobné zaměření! Sledujte novinky Krajiny duše. Už brzy spustíme unikátní web, na kterém najdete informace a kontakty na všechny, kteří chtějí společně přispět k lepšímu světu plného sdílení, otevřenosti a solidarity.

Pro koho, pro co a proč

V rámci naší nové platformy se budete moci setkat s lidmi zaměřující se na zdravý životní styl, sociální péči, terapeuty, řemeslníky, výrobce domácích produktů a dalších rozličných profesí.

Budete se moci prezentovat široké veřejnosti v rámci unikátního portálu. Katalogu osobností se zájmem zlepšit svět, přispět svým dílem k lépe fungující a zdravější společnosti.

Frodo se Samem a Glumem se každým dnem blíží k cíli. Souronovo oko je však bdělé a pozorné. Svojí činností můžeme dát Frodovi šanci zničit prsten. Šance je mizivá, ale bez nás je ještě menší…

Zůstaňte na drátě

Sledujte naše sociální sítě a neunikne Vám žádná informace o nově vznikajícím projektu, který má za cíl pomoci profesionálům, ale i nadšencům najít cenné kontakty, oslovit případné partnery a v neposlední řadě ukázat svou práci těm, kteří o ni stojí.

O autorovi

David je specialista na online marketing. Mezi jeho superschopnosti patří social media, PR a online komunikace.

Související články

Napsat komentář

všechny položky jsou povinné