LHOTA POD KOSÍŘEM

Plánujete rodinnou dovolenou, firemní akci, seminář či školení a hledáte vhodné prostory nebo ubytování za příznivé ceny? Chcete zároveň na chvíli uniknout z rušného městského života do klidného venkovského prostředí? Pokud ano, pak jste u nás na správné adrese.

Nabízíme ubytování a využití prostor pro rozmanité akce v krásném rodinném domě po kompletní rekonstrukci. Nachází se v klidné a nefrekventované části vesnice Lhota pod Kosířem ležící asi 18 km jihozápadně od Olomouce na úpatí Velkého Kosíře.

Ubytování, dovolená, rekreace

Ubytovat se u nás můžete v celkem čtyřech pokojích o celkové kapacitě 15 lůžek (+2 přistýlky). V přízemí se nachází dva pokoje: šestilůžkový a dvoulůžkový s vlastními koupelnami a WC. V 1. patře je umístěn třílůžkový pokoj bez sociálního zařízení a čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC. Oba pokoje mají svoji vlastní terasu, která za příznivého počasí nabízí jedinečný výhled na masiv Hrubého Jeseníku.

Pokud se rozhodnete pro vlastní stravování, v přízemí je k dispozici také plně vybavená kuchyně s prostornou jídelnou, lednicí a krbovými kamny. Zde je také možnost připojení k internetu. V 1. patře pak naleznete velkou společenskou místnost a koutek s pohodlnou pohovkou.

V objektu lze ubytovat celkem až 17 osob. Ubytování je tedy vhodné i pro velkou rodinnou dovolenou, školní srazy, firemní akce apod. Rádi u nás ubytujeme ale i jednotlivce či páry. A nezapomněli jsme ani na Vaše čtyřnohé mazlíčky. Klidně je k nám můžete vzít s sebou!

V celé budově platí zákaz kouření.

Na zahradě můžete využít dvojí zastřešené venkovní posezení a ohniště.

U objektu se nachází také prostorná parkovací plocha pro cca 10 automobilů. Není však dovoleno zde parkovat s karavany. Uvnitř budovy je možné uschovat kola.

Asi 250 metrů od domu najdete vyhlášený Pivovar Kosíř, který nabízí vynikající tradičně vařené české ležáky. Pro nákup nezbytných potravin lze využít market se smíšeným zbožím, který se nachází hned vedle pivovaru.

 

Školení, semináře, firemní teambuilding

Sháníte vhodné prostory pro svá školení, semináře, firemní teambuilding či podobné akce? K tomuto účelu jsou skvěle uzpůsobeny prostory v 1. patře. Nachází se zde vzdušná a prostorná místnost s kapacitou pro cca 25 osob. K dispozici je zde také audio-přehrávač a magnetická tabule. Tuto místnost můžete využít také ke cvičení (například pro jógu či taiji).

Rezervace a ceník

Máte-li zájem o ubytování, pronájem nebo chcete-li uspořádat přednášku, seminář, pracovní workshop či rodinnou akci, vyplňte prosím níže rezervační formulář.

Můžete nám také zaslat e-mail na adresu: info@krajina-duse.cz.Zde Vám také rádi zodpovíme případné dotazy.

 

Kalendář rezervací ZDE

 

Ceník ubytování*

1 osoba

550,- ………. 1 noc

350,- ………. 2 noci

250,- ………. 3 a více nocí

 

dítě do 3 let

zdarma

 

dítě od 3 do 12 let

150,- ………. 1 a více nocí

 

malá skupina (do 10 osob)

350,- ………. 1 noc

250,- ………. 2 a více nocí

 

velká skupina (nad 10 osob)

cena dle individuální dohody (cca 150,-/noc)

 

V ceně není započítán poplatek za den pobytu 15,- dle zákonem č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích.

 

* Ceník je pouze orientační!

Cena vždy závisí na počtu osob, druhu akce, zda se jedná o pobyt s noclehem či bez něj atp.

V případě využití objektu bez přespání v rámci větších akcí (semináře, školení, firemní či rodinné akce aj.) – cena pro skupinu dle individuální dohody (cca 2 000,-/den).

 

Rodinný dům Lhota pod Kosíře

  • Ubytování a rekreace
  • Školení a semináře
  • Firemní a jiní akce

  • pouze 18 km od Olomouce
  • klidná a turisticky atraktivní lokalita
  • nově zrekonstruováno
  • počet lůžek až pro 17 osob
  • přednášková místnost pro 30 osob